Lista produktów
Produkt
Klon zwyczajny Crimson Sentry
Opis:
Drzewo o szerokiej, regularnej i prosto wzniesionej koronie, dużych, karmazynowo-purpurowych liściach, które utrzymują swą barwę przez cały okres wegetacji. Dorasta do 12-15m wysokości. Dobrze rośnie na każdej glebie, z wyjątkiem bardzo suchych i bardzo wilgotnych.
Klon zwyczajny Globosum
Opis:
Odmiana kulista, dorasta do 6-8m wys. Korona bardzo gęsta, regularna, początkowo kulista, u starszych drzew spłaszczona. Rozwijające się liście czerwonawe, później zielone. Nie ma specjalnych wymagań co do gleby, byle nie była zbyt sucha lub mokra.
Klon zwyczajny Golden Globe
Opis:
Drzewo o kulistej koronie może dorastać do 3-5m. Liście dłoniasto klapowane, złocistożółe, a jesienią żółtopomarańczowe. Odmiana mało wymagająca co do gleby. Preferuje stanowiska półcieniste. Piękna odmiana, do nasadzeń pojedynczych.
Klon zwyczajny Royal Red niski i wysoki
Opis:
Drzewo o szeroko stożkowatej, nieregularnej koronie. Dorasta do 8-12 m wys. Liście duże, 5 klapowe, brunatnoczerwone, błyszczące, kwiaty drobne, żółte. Odmiana średnio wymagająca i odporna na miejskie warunki. Polecany do terenów miejskich i przydomowych.